Servis & Bakım
ÖZDİL Otomotiv servisinde aracınıza yaptıracağınız periyodik bakımlar araçlarınızı sorunsuz, güvenli bir biçimde kullanabilmenizi ve araç garantisinin size sağlayacağı faydalardan sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacaktır. İlk seferde doğru tamir en önemli ilkemizdir. Bakım ve onarımlarda kullanılan parçalar orjinal ISUZU ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile üretilen parçalardır. Servisimizde kullanılan bu parçalarımızın, üretimden aracınıza takılmasına kadar olan süreçte bir çok noktada kalite kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca gerek garanti içinde gerekse garanti dışındaki araçlarınızdan en orjinal yedek parça kullanılması yüksek verimi alabilmeniz için çok önemlidir. Tüm bunlara ek olarak servisimizde aracınıza yapılacak olan her türlü işlem ISUZU sertifikalı uzman personeller tarafından özel takımlarla gercekleştirilmektedir.

ÖZDİL Otomotiv Servis olarak, ISUZU araçlarında uzun yıllardır süre gelen tecrübemizi son model diagnostik cihazları ve teknik ekiple destekleyerek yetkili servis kalitesinde hizmet verebilmek gayretindeyiz. ÖZDİL Otomotiv Servisimizde her model ISUZU için orjinal ve eşdeğer yedek parça stoklarımızda bulunmaktadır. ISUZU araçlarının mekanik, elektronik, elektrik aksamı, kaporta onarımı, boya konusunda servisimiz eksiksik hizmet vermektedir. İkinci el ISUZU araçlarının alım / satımı konusunda iki tarafı herhangi bir aracı kullanmaksızın internet sitemiz sayesinde bir araya getirmekteyiz. ÖZDİL Otomotiv Servisi olarak müşterilerimize, ISUZU araç alımında ücretsiz ekspertiz hizmeti de servis hizmetlerimiz arasında sunmaktayız. ISUZU ile ilgili her türlü sorununuzda, ÖZDİL Otomotiv Servis 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Bakım ISUZU araçlarının periyodik bakımları, motor bakım ve revizyonları, alt takım onarımları, fren bakımları, elektrik işleri, klima bakımı tamiri ve gaz dolumu yapılmaktadır.


Faaliyetlerimiz
E- Bülten Üyeliği
Bizden Haberdar Olun...
 
Para Piyasaları
 
Foto Galeri
Faydalı Bilgiler
vitesli araba
Hızlı İletişim  
Adres: Sefa Sirmen Sanayi Sitesi girişi yanı, Körfez sanayi sitesi kuzey kapı karşışı İzmit/KOCAELİ
Tel: 0262 335 51 13      
Fax: 0262 335 55 02      
         Copyright © 2011 ÖZDİL Isuzu Ticari Araç Servisi